Графік роботи медичного центру може змінюватись у зв'язку з воєнним станом в Україні.
Медичний центр Adeliz
УЗД серця

УЗД серця

ЕхоКГ або УЗД серця – безпечне і точне обстеження, що дозволяє лікарю вивчити стан серцевого м’яза. За допомогою УЗД лікар може спостерігати роботу серця в режимі реального часу: оцінити товщину стінок, стан клапанів, швидкість руху крові та ін. Є одним з основних методів дослідження, що використовуються в сучасній кардіології.

Ехокардіографія (УЗД серця) в Києві застосовується під час обстеження пацієнтів з підозрою на захворювання серця (вроджені вади, набуті вади серця (гіпертонічна хвороба, постінфарктний кардіосклероз, інфекційний ендокардит, пухлини та інші)

Кому потрібно УЗД серця?

Часто паціенти не звертають уваги на початкові симптоми захворювання: прискорене серцебиття, задишку при навантаженні, періодичне підвищення тиску, різноманітного характеру болі в грудній клітці, болі в суглобах, безпричинне підвищення температури тіла до 37 - 37,2 °С.

Цей метод виявлення початкових стадій захворювань серця у дорослих і у дітей дозволяє запобігти розвитку важкого ураження з формуванням вади серця, визначити зони ішемії (порушення кровопостачання серцевого м”язу) міокарду, перенесені інфаркти міокарду, які не завжди видно на електрокардіограмі.

Проведення ехокардіографії в «Медичному центрі «Аделіз» електрокардіографічного і лабараторного обстеження на цій стадії дозволяє уникнути розвитку важких захворювань, які знижують працездатність і суттєво погіршують якість життя.

УЗД серця в медичному центрі Adeliz

Ехокардіографічне спостереження хворих на гіпертонічну хворобу дозволяє правильно підібрати лікування і контролювати його ефективність, а також швидко і надійно діагностувати патологію серцево - судинної системи.

Ехокардіографія в більшості випадків призначається кардіологом, однак пройти обстеження можна самостійно, якщо вас турбують:

 • болі в області серця;
 • прискорене серцебиття;
 • відчуття перебоїв в роботі серця;
 • задишка;
 • проблеми з тиском;
 • запаморочення і втрата свідомості;
 • оніміння рук або ніг;
 • синюшність шкіри;
 • загальна слабкість.

Висновок, що отримується після обстеження, містить безліч показників, самостійне вивчення яких пацієнтом не дасть ніякого розуміння суті проблеми. Тому, навіть якщо ви записалися на обстеження самостійно - краще проконсультуватися з лікарем за результатами ехокардіографії. Під час прийому кардіолог вислухає всі скарги, вивчить дані обстеження, пояснить вам його результати.

Що показує УЗД серця?

ЕхоКГ часто плутають з електрокардіограмою (ЕКГ), яка реєструє електричні поля, які виходять від серця, частоту і регулярність його скорочень.
УЗД серця дозволяє лікарю детальніше вивчити стан серця за більшою кількістю параметрів, ніж ЕКГ. Під час ехокардіографії лікар оцінює:

 • розмір серця;
 • обсяг передсердь і шлуночків;
 • частоту серцевого ритму;
 • товщину стінок серця;
 • основні судини;
 • міокард і перикард;
 • мітральний клапан та ін.

Крім того, ехокардіографія дозволяє виявляти тромби, рубці і холестеринові бляшки.

УЗД серця в медичному центрі AdelizЕХОКГ (Узд серця) В «Медичному центрі «Аделіз»

Ультразвукове обстеження серця проводиться тільки досвідченими, кваліфікованими діагностами на апараті експертного класу виробництва компанії Philips. Це дозволяє отримувати тільки точні і достовірні результати.
Ехокардіографія - це безпечне обстеження, яке може проводитися навіть новонародженим малюкам і людям похилого віку. Обстеження проводиться за попереднім записом і займає не більше півгодини.
Якоїсь особливої ​​підготовки до УЗД не потрібно, достатньо перед обстеженням не нервувати, уникнути надмірних фізичних навантажень, не вживати алкоголь, продукти з кофеїном, і узгодити з лікарем прийом медичних препаратів, адже вони можуть вплинути на результати обстеження.
Від здоров'я серця і серцево-судинної системи залежить стан усього організму, тому при підозрі на проблеми з серцем - не відкладайте візит до лікаря і обстеження.

«Медичний центр «Аделіз» - гарант Вашого здоров’я!

Послуги за напрямком
КодПослугаПоточна ціна
226Ехокардіографія (ЕХО КГ)650
6Консультація кардіолога первинна550
201Електрокардіографія ЕКГ ( з описом)280
202Електрокардіографія ЕКГ170
Спеціалісти за напрямком
Лікар-кардіолог дитячий вищої категорії, лікар УЗД першої категорії, лікар кардіолог
Рейтинг лікаря:
5.0/5
15 років досвіду
Кандидат медичних наук
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Що ви шукаєте?
Зателефонуйте, якщо не можете знайти потрібну інформацію
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Замовити дзвінок
або зателефонуйте зараз