Графік роботи медичного центру може змінюватись у зв'язку з воєнним станом в Україні.
Медичний центр Adeliz
Ортопедія та протезування

Ортопедія та протезування

Протезування зубів – відновлення зубного ряду завжди є провідною процедурою, яка найбільше користується попитом в цьому напрямку стоматологічних послуг. Відсутність навіть одного із зубів є не тільки порушує естетику зубного ряду, але й становить додаткове навантаження на інші зуби, в наслідок чого можуть відбуватися зміни і в зубному ряді, також це впливає та псує форму обличчя, погіршується процес пережовування їжі.

Для того, щоб зберегти красу Вашої посмішки в «Медичному центрі «Аделіз» можливі всі види ортопедичного лікування. Є різні види зубних протезів, які Вам можуть бути запропоновані, після детальної консультації у наших спеціалістів, які постійно розвиваються в цьому напрямку.

Що таке зубні протези?

Зубні протези – стоматологічна конструкція, яка є ефективним способом вирішення проблеми сильно пошкоджених зубів.

Переваги зубних протезів:

 • Природно виглядають, хороший протез складно відрізнити від справжніх зубів
 • Здатні відновити основні функції втраченого зуба
 • Не приносять відчуття дискомфорту після звикання до протезу

Зубні протези та їх види

Загалом є три види зубних протезів:

 • Незнімні протези. Це такий вид протезування, який передбачає конструкцію, яка потім не знімається. Це зубні коронки одиночні або одиночні з консоллю, мости, та мікро – протези: вініри, накладки, вкладки;
 • Знімне протезування. Якщо незнімні протези після встановлення не передбачають зняття, то саме слово знімні, говорить, що ці протези можна знімати. Такий вид протезування проводиться нейлоновими або пластмасовими протезами;
 • Частково-знімні: пластикові або нейлонові з гачками та бюгельні протези. Бюгельні в свою чергу, в залежності від способу кріплення, поділяються на кламерні та з мікрозамковим кріпленням.

До окремої категорії належить протезування на імплантатах.  Це нововедення в ортопедії, яке передбачає імплантацію металевого стержня - протеза в щелепу, а на нього вже протезують будь-які конструкції. Головною перевагою такого виду протезування є те, що його можна застосовувати при відсутності будь-якої кількості зубів в ротовій порожнині.

Ортопедія та протезування в медичному центрі AdelizПідготовка до протезування

Сьогодні асортимент та варіанти штучних зубів передбачає багато різних варіантів. Якщо підібрати їх за формою, кольором відповідно до природних зубів то Ви отримаєте прекрасну посмішку та естетичний вигляд навіть, якщо з дитинства у Вас присутні якість дефекти або нерівності пов’язані із зубним рядом. Щоправда перед тим, як Ви вирішите почати ортопедичне лікування і оберете для себе прийнятний варіант, Вам буде рекомендовано консультацію у лікаря ортодонта, для того щоб виключити ортопедичні проблеми та дефекти розвитку зубів, прикусу і зубощелепних патологій та пройти додаткову діагностику: ортопантомограма (ОПТГ), або ж Комп’ютерна томографія зубів (3D КТ знімок зубів, щелеп), дані знімка дозволяють правильно скласти план лікування, виключити помилки та уникнути ускладнень, а також швидше досягти позитивних результатів.

Одним з видів сучасного і достатньо не дешевого протезування та отримання гарної естетичної посмішки на багато років стає постановка вінірів.

Що таке вініри?

Вініри - це тонкі керамічні пластинки товщиною 0,3-0,5 мм, які кріпляться до зубів за допомогою спеціального цементу. Це свого роду мікропротези, що дозволяють скоригувати форму, положення і колір зубів, усувають естетичні дефекти і захищають зуби від руйнування.

Коли виникає необхідність постановки вінірів?

Вініри необхідні, якщо є:

 • виражені дефекти зубного ряду: край зуба відколотий або загострений, наявна діастема (проміжок між центральними зубами), присутні переломи внаслідок отриманих травм нерівний зубний ряд;
 • прогресуюче стирання зубів;
 • у зубів непропорційний розмір;
 • жовтизна і плями на зубах, потемніння внаслідок вікових змін або захворювань;
 • старі неестетичні пломби;
 • неправильне попереднє лікування зубів, корекція попереднього лікування;
 • порушення розвитку емалі її критичні ураження;
 • аномалія та дефекти прикусу;

Види вінірів

Види та класифікація вінірів відбувається по типу матеріалів, з яких вони виготовлені. Найбільш якісними вважаються керамічні і цирконієві вініри.

Керамічні вініри – найбільш наближені до своєї природної зубної емалі. Це досить міцний матеріал, який не змінює свій початковий колір і є напівпрозорим. Це дозволяє домогтися максимально природного вигляду зубів. Керамічні вініри підходять зубам, які потребують поліпшення естетичного вигляду, красивої посмішки, або ж тим, які сильно пошкоджені та мають дефекти. Але виготовлення таких вінірів потребує попереднього обточування зубів та отримання відбитків зуба ну і також – це час на виготовлення в лабораторії. Так як встановлення такого виду протезування включає попередню підготовку, тому і візитів до лікаря буде декілька.

Переваги керамічних вінірів:

 • Колір зубної пластинки не зміниться протягом усього терміну експлуатації.
 • Не потрібне значне обточування зуба, як, наприклад, при установці коронки на зуб.
 • Тривалий термін служби.
 • Індивідуальний підбір кольору і форми.
 • Надійний захист зубів.

Цирконієві вініри – найміцніші з відомих на сьогодні конструкцій, що застосовуються в естетичній стоматології. Це цирконієва основа з нанесеною на неї керамічної масою. Для виготовлення застосовується спеціальна автоматизована комп’ютерна методика, тривимірне моделювання. Така методика дуже точна – дозволяє підібрати колір і форму на етапі моделювання цирконієвого каркаса. Основною перевагою таких вінірів стабільність в кольорі і високий рівень надійністі. Вони не змінюють колір, мають більш тривалий термін служби, якщо порівнювати з керамічними вінірами.

Існує ще один тип керамічних вінірів – люмініри. Надтонкі, напівпрозорі вініри, що не вимагають попереднього обточування зубів їх фіксують одразу на свою емаль. Так як цей вид вінірів є прозорими, тому їх використання небажане, якщо Вас одразу не влаштовує колір природніх зубів. На перший погляд люмініри здаються крихкими, але вони не піддаються впливу різноманітним харчовим продуктам, барвникам, кислотам, які містяться у них. Також дуже стійкі до різних механічних навантажень, які виникають, під час пережовування чогось дуже міцного.

Ще є тим композитних вінірів, які як правило, ставлять на жувальні зуби. Зазвичай це потрібно для реставрації одного або двох зубів. При цьому емаль також не обточують. Такі вініри у порівнянні з керамічними, служать менше. Перевагами композитних вінірів є простота установки, ціна на них і відсутність великої обробки зубів.

Ортопедія та протезування в медичному центрі Adeliz

Як встановлюють вініри?

Процес установки вінірів проходить в кілька етапів і, як говорили раніше, передбачає декілька візитів лікаря:

 • Перше і головне це консультація з лікарем по установці, де Ви разом обговорюєте та обираєте вид вінірів, також узгоджуєте терміни, ціну і встановлюєте план лікування.
 • Другим етапом стає підготовка, обточування (препарування) зубів, якщо Ви оберете варіант керамічних вінірів. Дана процедура не поширюється, якщо Ви обрали люмініри або ж композитні вініри. Етап препарування передбачає використанням кофердама та анестезії, тому сама процедура не викликає серйозного дискомфорту. Під час цього процесу Вам сточують верхню частину поверхні зуба – емаль, згладжують гострі кути та краї зубів, на яку в подальшому будуть встановлювати самі пластини. Потім після отримання відбитків робота відправляється в зуботехнічну лабораторію, де і виготовляються вініри. Для того, щоб пацієнт не відчував дискомфорту під час очікування постійних вінірів, на його обточені зуби за бажанням накладаються тимчасові вініри. Виготовлення самих індивідуальних вінірів в лабораторії триває приблизно тиждень часу.
 • Фіксація вінірів – це останній етап. Він передбачає обробку зубів спеціальними пастами, після цього наносять кофердам, для того щоб відділити, ізолювати оброблені зуби від решти ротової порожнини. Після використвання кофердама лікар починає протруєння емалі ортофосфорною кислотою, наносять фіксуючі матеріали на внутрішню поверхню вінірів для міцної і надійної фіксації до зубів. Слідом за цими процедурами виконується остаточне шліфування і полірування поверхні зубів.

Догляд за вінірами

Рекомендується дотримуватися таких простих правил, по догляду за вінірами:

 • в перший час після установки вінірів постарайтеся утриматися від продуктів, які можуть залишати колір на щойно встановлених вінірах (кава, чай, буряк, морква);
 • обережно із твердої їжею. Горіхи, цукерки та іншу тверду їжу, рекомендуємо відкушувати обережно і маленькими шматочками, жувати зубами на яких не встановлені вініри;
 • уникайте ударів та механічних пошкоджень в області де встановлені вініри;
 • для збереження первинного кольору рекомендовано відмовитися від куріння, або ж зменшити кількість сигарет, які перетворюють вініри в колір неприємного, жовтого відтінку;
 • крім підтримання щоденної гігієни, обов’язкова професійна гігієнічна чистка ротової порожнини раз на півроку за допомогою системи “Air flow” і ультразвуку в кабінеті стоматолога.

Кілька походів до стоматолога дозволять вам отримати сяючу здоров’ям посмішку на багато років. Протезування зубів вимагає великої уваги до естетики та професіоналізму спеціаліста. Крик Людмила Адамівна лікар, яка здатна перетворити Вашу посмішку та допоможе зробити впевнений вираз обличчя, найточніше підбере та  передасть природний колір зубів. На безкоштовну консультацію Ви зможете записатися в будь – який зручний для Вас час та день тижня, зателефонувавши до нас в «Медичний центр «Аделіз». Наші адміністратори обов’язково знайдуть для Вас самий вигідний для Вас варіант для візиту до наших спеціалістів. Не відкладайте здоров’я на потім, прийдіть і отримайте професійний підхід та приємну пораду від наших щирих та досвідчених спеціалістів.

Послуги за напрямком
КодПослугаПоточна ціна
864Коронка на основі CERCON з нанесеням маси 7100
865Коронка на основі CERCON без нанесення маси6800
866Прескераміка (безметалева) з нанесенням маси E-Max7500
867Металокерамічна коронка з маргінальною масою VIP3500
868Металокерамічна коронка 1 категорії3000
869Металокерамічна коронка 2 категорії2500
870Вінір керамічний з індивідуальним нанесенням маси8000
871Металічна коронка цільнолита1800
872Тимчасова коронка фрезерована, пластмасова1500
873Тимчасова коронка пластмасова (лабораторна)800
874Тимчасова коронка (виготовлена в кабінеті) до 3-х одиниць500
875Керамічна вкладка (накладка)5300
876Адгезивний фотополімерній міст за одиницю2600
878Виговлення моделі челюсті350
879Індивідуальна ложка на імпланті620
883Фіксація коронки на склоіномерний цемент350
884Фіксація коронки на тимчасовий цемент150
885Фіксація коронки на композитний цемент Variolinc450
886Зняття коронки металокерамічної та цільнолитої350
887Зняття коронки цирконієвої880
888Штифт скловолоконний + куксове відновлення1500
890Діагностичне воскове моделювання “Wax-up” (1зуб)440
1988Куксова вкладка розбірна1200
1989Куксова вкладка лита1000
1990Куксова вкладка з напресовкою кераміки2350
1991Індивідуальна ложка500
1992Куксова вкладка церконієіва CERCON2600
1993Відбитки: силікон, альгинат, окклюзивний блок 1 щелепа350
1994Частковий знімний протез на одну щелепу АКРІЛ 5500
1995Частковий знімний протез на одну щелепу НЕЙЛОН 7000
1996Препарування під м/к коронку80
1997Повний знімний протез на одну щелепу АКРІЛ 5300
1998Повний знімний протез на одну щелепу НЕЙЛОН 8000
1999Кнопочна фіксація повного знімного протезу (1 од.) 2150
2001Восковий валік жорсткий на імпланті620
2002Воскові валіки за 1 шт530
2005Бюгельний знімний протез з одним кламером8000
2006Бюгельний знімний протез з двома кламерами11600
2008Бюгельний протез з одним замком 10700
2010Бюгельний протез із двома замками 12500
2011Умовно знімний протез на імплантах без ціни кріплень 15500
2012Тимчасовий ІММЕДІАНТ – протез (бабочка)-АЦЕТАЛОВИЙ4500
2015Ремонт базису акрилового протезу 1ст складності600
2016Ремонт базису акрилового протезу 2ст складності1250
2018Перебазування протезу 1ст складності650
2021Перебазування протезу 2ст складності1550
2022Приварка одного зуба до знімного протезу750
2023Ремонт акрилового протезу800
2024Ремонт нейлонового протезу1250
2025Ремонт бюгельного протезу1550
2026Капи спортивні – захисні, м’які2100
2027Капи при лікуванні , для відбілювання ( дві щелепи)2350
2028Капи двошарові 2500
2029Капи стандартні1700
2038Капа при бруксизмі – жорстка2500
Спеціалісти за напрямком
Лікар-стоматолог
Рейтинг лікаря:
0.0/5
10 років досвіду
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Що ви шукаєте?
Зателефонуйте, якщо не можете знайти потрібну інформацію
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Замовити дзвінок
або зателефонуйте зараз