Графік роботи медичного центру може змінюватись у зв'язку з воєнним станом в Україні.
Медичний центр Adeliz
Масаж для дорослих

Масаж для дорослих

Масаж – це дуже приємна і корисна процедура, що підвищує загальний життєвий тонус і активізує лімфатичну, кровоносну системи організму людини. Підчас лікування хребта масаж знімає біль, дискомфорт й підвищує напругу м’язів. Масаж – це один з найдієвіших методів оздоровлення людини, бо здатен надати м’яку і водночас стимулюючу дію для організм. При цьому нормалізується робота багатьох систем і органів тіла людини, тканини збагачуються киснем, та прискорюється потік крові. Крім того, поліпшується діяльність нервової системи людини.

Які показання до медичного масажу?

Лікувальні масажі показані при безлічі захворювань, будучи важливим елементом курсу лікування. При багатьох захворюваннях може бути показаний та рекомендований масаж, ось основні причини та скарги, коли потрібно пройти курс лікувального масажу:

 • болісні відчуття, різні захворювання та проблеми з опорно-руховим апаратом;
 • порушення в діяльності нервової системи;
 • закупорках судин;
 • порушення кровообігу, хронічні венозні хвороби і ревматичні артрити;
 • стреси та перевтома;
 • часті головні болі;
 • при запальних процесах, набряках, відчутті болю, тяжкості і слабкості в ногах;
 • проблеми в роботі ШКТ, нормалізація роботи внутрішніх органів;
 • косметологічні проблеми шкірних покривів;
 • проблеми серцево-судинної і дихальної систем.

Масаж для дорослих в медичному центрі Adeliz

Дуже часто професійний оздоровчий масаж призначається під час реабілітації людей після серйозних травм і хірургічного втручання. Але, звичайно, подібна терапія також дає найвищий профілактичний ефект, який не варто недооцінювати. Тому, масаж  є незамінним також і для профілактики різних захворювань, та для отримання релаксуючого ефекту, що особливо корисно будь-коли і для кожної людини.

У сфері сучасної медицини пропонується безліч терапевтичних методів лікування і профілактики, масаж серед них займає не останнє місце. Багато в чому популярність масажу досягається за рахунок відсутності протипоказань, побічних ефектів і високої ефективності проведення процедури.

В «Медичному центрі «Аделіз» проводять такі види масажу:

 1. Загальний лікувальний масаж - масаж всього тіла рекомендується під час порушень нервової системи, стресів і перевтом, при проблемах з ШКТ, нормалізації роботи внутрішніх органів. Загальний масаж дозволяє позбавитися від безсоння, наслідків стресів, апатії. Сприяє відновленню м’язового тонусу, поліпшує кровообіг, стимулює роботу і поліпшує всі функції організму, його систем і органів. Незамінний спосіб підтримувати та зберігати організму його здоров’я та красу. Після такого масажу покращується циркуляція крові, знімається втома, відбувається потужний приплив енергії.
 2. Масаж спини - ефективний засіб при дискомфорті та болях у хребті і м'язах, прострілах, болю між лопаток, остеохондрозі, лордозі, кіфозі та сколіозі. Масаж шийно-комірцевої зони допомагає позбутися від болю в шиї і обмежень в її рухливості внаслідок защемлень. Крім того, його рекомендують у комплексі реабілітаційних процедур після різних травм і операцій.
 3. Антицелюлітний масаж ефективний у боротьбі з так званою «апельсиновою кіркою» та із зайвими жировими відкладеннями. Відмінний та незамінний для корекції та моделюванні фігури та поліпшення стану шкіри. Масажувати можна як все тіло, так і окремі проблемні зони. Спочатку тіло розігрівається масажними техніками, що допомагає розбивати целюліт. Для підсилення та кращого ефекту застосовують антицелюлітні креми і лосьйони. Результат від антицелюлітного масажу можна побачити вже через 5-8 процедур. Рекомендований мінімальний курс – 10 сеансів.
 4. Лімфодренажний масаж – відіграє ключову роль в підвищенні імунітету. Покращує циркуляцію лімфи, є ефективним, якщо наявні хронічні захворювання вен і ревматичному артриті. Використовують для профілактики тромбозу, для зняття набряклості у кінцівках. Крім того, нерідко застосовується для корекції фігури.
 5. Масаж голови - рекомендовани при час головних болях. Володіє відмінним релаксуючим та розслаблюючим ефектом, поліпшує кровообіг судин голови. Завдяки масажу відбувається укріплення коренів волосся, стимулюється їх ріст. Масаж голови дозволяє підвищити концентрацію уваги, збільшити працездатність.

Масаж для дорослих в медичному центрі AdelizКурс масажу в Києві  в «Медичному центрі «Аделіз» може призначатися після обстеження, а також після збору анамнезу та консультації з лікарем. Максимального ефекту можна досягти, якщо поєднувати масаж з іншими видами лікування – лікувальною фізкультурою, медикаментозним лікуванням, з ударно-хвильовою терапією (УХТ), особливо, якщо це було рекомендовано лікарем.

Різні види масажів в «Медичному центрі «Аделіз» проводять тільки досвідчені фахівці Кривогуз Анастасія Петрівна та Хазін Аркадій Михайлович, які володіють різними техніками. Звернувшись до нас, ви: по-перше,  отримаєте ефективне лікування за сучасними методиками, а по-друге, неймовірне задоволення та релаксуючий ефект від процедури. Вам завжди дадуть пояснення механізму дії певної процедури і забезпечать відповідями на усі Ваші запитання. Також порекомендують, до якого лікаря краще звернутися з конкретними скаргами. Всі наші масажисти мають медичну освіту, постійно працюють над своїм безперервним професійним розвитком і мають багаторічний досвід у своїй справі.

Послуги за напрямком
КодПослугаПоточна ціна
1908Масаж нижніх кінцівок (30 хв)380
1913Лікувально-профілактичний масаж спини, верхніх та нижніх кінцівок (загальний масаж), (60 хв)1000
1914Масаж спини вздовж хребта (30 хв)380
1915Масаж верхніх кінцівок (30 хв)280
1916Лімфодренажний магістральний масаж (45 хв)450
1917Антицелюлітний масаж (загальний – 60 хв)750
1918Фітнес – масаж (80-90 хв)650
1920Міопластичний масаж обличчя (45-60 хв)450
1921Масаж комірцевої зони (15-20 хв)280
1923Антицелюлітний масаж руки (тільки низ: стегна, сідниці, живіт 30 хв)500
Спеціалісти за напрямком
Кривогуз Анастасія Петрівна
Масажист
Рейтинг лікаря:
0.0/5
12 років
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Що ви шукаєте?
Зателефонуйте, якщо не можете знайти потрібну інформацію
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Замовити дзвінок
або зателефонуйте зараз