Графік роботи медичного центру може змінюватись у зв'язку з воєнним станом в Україні.
Медичний центр Adeliz
Імплантація

Імплантація

Імплант – це штучний зуб, який підбирає лікар індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням його особливостей щелеп, а сама операція по імплантації зуба – це вживлення імпланта на місце відсутності одного або декількох зубів.

Показання до імплантації

Імплантація показана при відсутності зубів, які були втрачені за певних причин. Дуже часто ми стикаємося з думкою, що відсутність одного або навіть декількох зубів, які розташовані не спереду, а в глибині ротової порожнини і їх відсутність не є помітною, то це не є серйозною проблемою. Але ця розповсюдження думка є хибною і неправильною. Сусідні зуби і зуби антагоністи починають зміщуватися, якщо для них немає ніякої опори, і це призводить до деформації всього зубного ряду. Після видалення зуба, кісткова тканина в цьому місці починає зменшуватися. Це значно ускладнює ситуацію і для цього уже потрібне, так зване, нарощування кісткової тканини. Тому, імплантація потрібна навіть за відсутності одного зуба.

Які існують протипоказання до імплантації?

Як і для кожного виду хірургічних втручань,  є також ряд протипоказань і для встановлення імплантів. Щоправда є безперечні протипоказання, а є тимчасові.

Безперечними протипоказаннями для імплантації зубів є:

 • наявність алергічних реакції на анестезію;
 • онкологічні захворювання;
 • проблеми і захворювання кровоносної системи;
 • збої та проблеми в роботі імунітету;
 • патології серцево-судинної системи;
 • порушена робота ендокринної залози;
 • цукровий діабет, туберкульоз;
 • венеричні захворювання і ВІЛ на різних стадіях;
 • психічні розлади та захворювання центральної нервової системи.

До тимчасових протипоказань відносяться:

 • не підготовленість ротової порожнини до проведення імплантації, коли виявлено: карієс, гінгівіт, парадонтит, інші захворювання ротової порожнини або гострі інфекційні захворювання;
 • період вагітності або грудного вигодовування;
 • імплантація зубів не проводиться при певних анатомічних порушеннях щелепи, які потребують додаткової діагностики або ж лікування (частіше ортодонтичного);
 • Наявність шкідливих звичок: куріння, наркоманія зловживання спиртними напоями - створюють ряд проблем та ускладнюють процес приживлення імплантів.Імплантація в медичному центрі Adeliz

Підготовча робота перед імплантацією

Підготовчі процедури перед імплантацією це перш за все:

 • проводиться визначення особливостей зубо - щелепної системи пацієнта, його індивідуальні особливості;
 • виконується обов’язкова гігієнічна чистка зубів і санація ротової порожнини;
 • майже всі види лікування і тим більше імплантацію і протезування зубів, не можна навіть починати без проведення методу діагностичної рентгенографії, яка називається ортопантомограма (ОПТГ), або комп’ютерна томографія зубів (3D КТ знімок зубів, щелеп), після проведення яких, буде видно не тільки наявність і розташування всіх зубів, а й наскільки добре проліковані зуби, наявність або відсутність зубних патологій,  приховані зміни в кістковій тканині, оцінюється її щільність і товщина, також дає можливість вивчити структуру кістки, стан і положення зубів, гайморових пазух, нервів, судин. Якщо виявляється занадто тонка кісткова тканина, тоді  проводиться її нарощування, інакше процедура імплантації може виявитись невдалою;
 • зібравши та всі результати діагностики та підготувавши ротову порожнину вивчивши всі дані про стан ротової порожнини пацієнта, імплантолог складає індивідуальний графік для проведення даної маніпуляції.
 • після цього лікар імплантолог, разом з пацієнтом, вибирає зубний імплантат, абатменти, зубні коронки і протези, і обговорюються ціни на весь лікувальний комплекс.

Способи та види імплантації:

Імплантація зубів в Києві в «Медичному центрі «Аделіз» проводиться двома методами:

 • Перший – одноетапний. Якщо видалення зуба і установка імплантату проводиться на тому ж етапі. Перевагою є те, що оперативне втручання в ясна проводиться одноразово з фіксацією тимчасової коронки (або без неї) в один день, суттєве зменшення часу та ціни на послугу. Недолік полягає в тому, що за статистикою більша ймовірність відторгнення імплантату.
 • Другий - двоетапний. Під час якого імплантація проводиться в кілька візитів і складається з таких пунктів:
 1. Застосовуючи місцеву анестезію, імплантолог вводить в кістку щелепи зубний імплантат та вшивається слизова. Операція з імплантації займає 20-30 хвилин. Відбувається процес інтеграції «приживлення», і дозрівання м’яких тканин, який може тривати від 3 до 6 місяців.
 2. Слідуючим етапом є: на імплантат відразу встановлюється абатмент, відбувається формування ясен та відбувається протезування коронками. Перевага в тому, що імпланти дуже добре приживаються, але водночас недоліком є довгий час і період цього процесу.

Імплантація зубів за їх повної відсутності

Імлантація зубів за їх повної відсутності​, це коли у пацієнтів відсутності всі зуби на щелепі. В такій ситуації відбувається одразу впровадження чотирьох або шести зубних імплантатів, на які і встановлюється протез. Його фіксація достатньо міцна і дозволяє обійтися без нарощування тонкої кістки в області верхньощелепних пазух.

Є такі види мостовидних протезів:

 • Незнімні протези. Це коронки: металокерамічні, безметалеві , цирконієві, фіксація яких відбувається на абатментах.
 • Протези з балочним кріпленням.  Впроваджені імпланти з’єднуються балкою з медичного металу. На балку кріпиться друга частина замка, захована всередині протеза.
 • Протези з кнопковим кріпленням. Імплант і протез включають замок, який схожий на кнопку в одязі.

Кожен з варіантів протезування має свої особливості і підбираються стоматологом-імплантологом разом з лікарем стоматологом – ортопедом (протезистом) індивідуально, залежно від клінічної картини. Але всі види протезів надійно фіксуються, природньо і естетично виглядають, створюючи красу і комфорт.

Імплантація в медичному центрі AdelizУскладнення, які виникають після імплантації зубів

Як і після будь-якого іншого оперативного втручання, ускладнення після імплантації можуть також виникнути. Але ж не варто зайвий раз хвилюватися, якщо виникає припухлість, невеликий набряк, виділення невеликої кількості крові,  що утворюються після вживлення імпланту, вважаються нормальним процесом після операції. У випадку, коли ви відчуваєте підвищення температури, сильні болі та дискомфорт, надмірне запалення ясен, які не проходять на протязі від 3 до 5 днів, за таких умов потрібно повторно звернутися до лікаря.

Рекомендації лікаря  після установки імпланта

 • одразу після впровадження імпланта краще не сідати за кермо, попросити рідних або ж когось із знайомих підвезти Вас додому, в крайньому випадку викликати таксі;
 • не відвідувати лазні і сауни, відмовитися від гарячої та гострої їж на перший час;
 • не вживати алкоголю та відмовитися перший час від сигарет;
 • обов’язкове дотримання правил гігієни ротової порожнини: чистка два рази на день, використання ополіскувача і зубних ниток (флосів) після їжі.

За детальною консультацією Ви можете звернутися до нашого «Медичного центру «Аделіз», наші адміністратори підберуть зручний для Вас час та день тижня, щоб Ви змогли отримати детальну інформацію та професійну консультацію відносно повної підготовки та подальшої імплантації. А також наші спеціалісти дадуть відповіді на всі найчастіші питання, які задають пацієнти перед встановленням імплантів.  Не затягуйте візит до стоматолога, щоб в подальшому уникнути серйозніших питань та ситуацій. Ми стараємось для Вас і прикладаємо максимум зусиль для того, щоб Ви залишились задоволеними від результату і отримали кваліфіковану допомогу.

Послуги за напрямком
КодПослугаПоточна ціна
833Імпланти Alfa Dent (Ізраіль)5300
834Формувач1430
835Металокерамічна коронка на імпланті Alfa Dent5300
836Імпланти oSstem (Корея)11600
837Формувач2150
838Металокерамічна коронка на імпланті oSstem9350
842Імпланти MegaGen AnyOne (Корея)11500
843Формувач2150
844Металокерамічна коронка на імпланті MegaGen9350
845Імпланти BioHorizons/Аnkylos (CША/Германия)16100
846Формувач2600
847Металокерамічна коронка на імпланті11700
848Імпланти Straumann / Astra (Швейцария)17000
849Формувач2600
850Металокерамічна коронка на імпланті13400
852Пластика м’яких тканин в залежності від складності8000
854Проміжкова металокерамічна коронка на імпланті2600
855Кісткова пластика (без врахування матеріалу)6200
856Синус ліфтинг (без врахування кісткого матеріалу)8000
858Використання титанового піна (1 шт)800
859Тимчасова коронка на імпланті (без врахування тимч.абатм.)1700
860Безметалова коронка E.Max на цирконієвому абатм.12500
861Цирконієва коронка по типу імпланта (в залежності від імпл)11600
862Видалення імпланта, який був поставлений в іншій клініці4400
863Фіксація коронки на імпланті440
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Що ви шукаєте?
Зателефонуйте, якщо не можете знайти потрібну інформацію
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Замовити дзвінок
або зателефонуйте зараз