Графік роботи медичного центру може змінюватись у зв'язку з воєнним станом в Україні.
Медичний центр Adeliz
Дерматолог

Дерматолог

Дерматолог лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та запобіганні захворювань шкіри, її придатків — волоссянігтів, а також слизових оболонок. Шкіра – це орган людського тіла, його захисна оболонка, а також важлива частина видільної системи.

Майже кожна людина в своєму житті стикалася з певними проблеми зі шкірою. Але до лікарів звертаються одиниці, оскільки на початкових стадіях захворювання шкіри рідко що  приносить фізичний дискомфорт.

Але ж, нехтувати лікуванням патологій шкіри не варто. По-перше, вони можуть переходити в наступні, більш активні і небезпечні, стадії. По-друге, часто захворювання шкіри показують, що в організмі відбуваються патологічні процеси, діагностика яких на ранній стадії може врятувати ситуацію.

Коли потрібна консультація лікаря дерматолога

Мало хто з нас приходить за консультацією до дерматолога. Ми більше довіряємо неперевіреній інформації, ніж прислухаємося до думки фахівців. В «Медичному центрі «Аделіз» досвідчений лікар дерматолог в м. Києві  допоможе впоратися з будь-якою проблемою.

Консультація дерматолога потрібна не тільки тоді, коли на обличчі і тілі з'явилися висипання або лишай. Допомога лікаря потрібна навіть у підборі косметичних засобів для обличчя, зони декольте і шиї, рук та ніг. Неправильний підбір мила або гелю для душу призводить до сухості та подразнення шкіри, її лущення. Це прямий шлях до появи алергічного дерматиту або себореї.

Дерматолог в «Медичному центрі «Аделіз» визначити ваш тип шкіри, правильно підбере засоби з догляду, відповідно до типу шкіри, домашні догляди. Навіть туалетна вода при попаданні на відкриті ділянки шкіри може викликати алергійну реакцію. Щоб цього уникнути, потрібно порадитися з лікарем, який вивчить історію хвороби і підкаже безпечні, правильні засоби.

Дерматолог в медичному центрі Adeliz

Профілактична консультація в лікаря дерматолога рекомендується раз на рік. Але є  симптоми та стани, при яких відвідати дерматолога варто якнайшвидше.

 • Невеликі прищики, або акне, які з'являються у великій кількості і довго не проходять.
 • Висип або почервоніння шкіри, які супроводжуються лущенням, свербежем і іншими симптомами. Особливо варто звернути увагу висипанням і дрібним гнійникам.
 • Свербіж шкіри, що не супроводжується почервонінням або висипаннями. Такий свербіж може викликати алергічна реакція, зовнішнє роздратування, шкірна паразитарна інфекція та інші причини.
 • Зміни кольору окремих ділянок шкіри, потемніння або освітлення.
 • Поява новоутворень: бородавок, папілом, родимок. Особливу увагу треба приділяти родимкам: в деяких випадках вони перероджуються в ракові пухлини.
 • Випадання волосся, ламкість і розшарування нігтів.

Не займайтеся самолікуванням, особливо з використанням народних методів. Без точного діагнозу можна запустити хворобу, якщо надіятися на ефективність народних методів лікування. Не забуваймо, що народні засоби та методи лікування провокують розвиток хвороби і появу побічних ефектів. Відновлення шкіри після декількох невдалих спроб лікування може бути довгим, дорогим і не завжди ефективним.

Які захворювання лікує лікар дерматолог?

 • псоріаз, себорею, атопічний дерматит;
 • акне, грибкові захворювання шкіри;
 • кондиломи та папіломи;
 • грибок нігтів (оніхомікоз).

При цьому важливо, що є декілька напрямків в сучасній дерматології, якими займаються наші спеціалісти. Найпопулярнішими спеціалізаціями лікарів-дерматологів і захворювання, якими вони займаються.

 • Лікар дерматовенеролог спеціалізується на захворюваннях, що передаються статевим шляхом, або супутніх захворювань.
 • Лікар дерматолог-косметолог. Займається естетичною дерматологією, доглядом за шкірою, відновленням дефектів, поліпшення зовнішнього вигляду.
 • Лікар дерматолог спеціалізується на новоутвореннях шкіри, в тому числі і злоякісних.
 • Трихолог — фахівець із захворювань волосся.

Як проходить консультація в лікаря дерматолога в «Медичному центрі «Аделіз»

У загальному випадку перед постановкою діагнозу лікар вивчає:

 • історію хвороби пацієнта, його результати аналізів і проводить огляд ураженої ділянки за допомогою різних видів досліджень (лабораторної діагностики, проб на чутливість до лікарських препаратів).
 • проведення дерматоскопії (за потреби) з використанням спеціального апарату — дерматоскопу.
 • оцінка загального стану шкірного покриву;
 • рівномірність кольору шкіри;
 • оцінка стану шкірних капілярів;
 • наявність висипань і подразнень;
 • наявність лущення або ж інших специфічних ознак.

У «Медичному центрі «Аделіз» діагностика родимок, бородавок та інших утворень на шкірі виконується за допомогою дерматоскопії. Цей метод дозволяє виявити онкологічні процеси на ранніх стадіях. За допомогою дерматоскопа можна побачити навіть найменшу видозміну клітини завдяки багатократному збільшенню лінзи, встановленої на приладі. Лікар може детально розглянути поверхневі структури шкіри, а також різні новоутворення, що найбільш важливо при діагностиці родимок.

У разі підозри наявності серйозних захворювань, що викликають проблеми зі шкірою, призначаються інші аналізи і дослідження. Один з таких аналізів панч-біопсія шкіри, що дозволяє детально вивчити тканини шкіри і отримати достовірний діагноз.

Дерматолог в медичному центрі Adeliz

Якщо лікар при огляді запідозрить грибкову, бактеріальну або паразитарну інфекції, тоді беруться зіскріб з шкіри, а також, бактеріологічні посіви, що дозволяють виявити збудника.

Якщо виникли проблеми зі шкірою — негайно звертайтеся до лікаря дерматолога. Навіть маленьке почервоніння або маленький прищик може призвести до важкого дерматологічного захворювання. Наша шкіра теж вимагає уваги та догляду.

Дерматологічне обстеження при виникненні перших неприємних симптомів на шкірі (почервоніння, свербежу або печіння) допоможе позбутися від шкірних проблем, зберегти красу і здоров'я. Лікар визначить причину зміни кольору шкірних покривів і неприємних відчуттів.

Видалення шкірних новоутворень в «Медичному центрі «Аделіз»

В «Медичному центрі «Аделіз» видалення родимок, бородавок і кондилом виконується за один сеанс. Обробка ураженої ділянки — процедура, під час якої ви не відчуєте болю і дискомфорту. Видалення бородавок та інших утворень на шкірі проходить швидко під керівництвом досвідченого лікаря-дерматолога Андрієвської Ольги Леонідівни.

В «Медичному центрі «Аделіз» лікаря дерматолога можна відвідати в зручний для вас час. За попереднім записом лікар дерматолог надасть детальну консультацію і призначить ефективне лікування або програму реабілітації для кожного пацієнта.

Не відкладайте візит до лікаря. Звертайтеся за допомогою вже сьогодні.

Послуги за напрямком
КодПослугаПоточна ціна
130Консультація дитячого дерматолога первинна600
157Консультація дитячого дерматолога повторна450
15Консультація дерматовенеролога первинна600
74Консультація дерматовенеролога повторна450
18Дерматоскопія280
19Видалення доброякісного утворення шкіри (папіломи) площею 1см2 (тіло)600
20Видалення доброякісного утворення шкіри (папіломи) 1елемент200
21Видалення зовнішнього доброякісного утворення шкіри (бородавки), кріодеструкція (азот) 1 ст складності200
22Видалення зовнішнього доброякісного утворення шкіри (бородавки), кріодеструкція (азот) 2 ст складності300
23Видалення зовнішнього доброякісного утворення шкіри (бородавки), кріодеструкція (азот) 3 ст складності400
41Видалення доброякісного утворення шкіри (папіломи) площею 1см2 (обличчя)700
Спеціалісти за напрямком
Андрієвська Ольга Леонідівна
Лікар-дерматовенеролог, лікар-дерматовенеролог дитячий, лікар-косметолог
Рейтинг лікаря:
0.0/5
10 років досвіду
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Що ви шукаєте?
Зателефонуйте, якщо не можете знайти потрібну інформацію
Ми зателефонуємо через декілька хвилин
Замовити дзвінок
або зателефонуйте зараз